W niedzielne przedpołudnie na stadionie w Gidlach odbył się Turniej piłki nożnej Gramy z LKS VIS Gidle. W rozgrywkach wzięło udział 20 drużyn w 4 kategoriach wiekowych, łącznie prawie 200 uczestników.
Na podium znaleźli się:
Kategoria chłopcy 2018 (bez klasyfikacji):
1 miejsce - LKS VIS Gidle
2 miejsce - UMKS Grabka Grabica
3 miejsce - KS HETMAN Włoszczowa
Kategoria chłopcy 2017:
1 miejsce - LKS VIS Gidle
2 miejsce - UMKS GRABKA Grabica
3 miejsce - LKS PIAST Gmina Lgota Wielka
Kategoria chłopcy 2015:
1 miejsce - UMKS GRABKA Grabica
2 miejsce - KS PILICZANKA Przedbórz
3 miejsce - GLKS Strzelce Wielkie
Kategoria dziewczęta 2014:
1 miejsce - RAP Radomsko
2 miejsce - PSP Radziechowice
3 miejsce - UMKS GRABKA Grabica
Pamiątkowe medale i puchary wręczali Łukasz Więcek - Starosta Radomszczański, Arkadiusz Ciach Wiceprzewodniczący Rady Powiatu oraz Janusz Pachulski Prezes LKS VIS Gidle.
![]()
Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników, którzy pomimo burz wzięli udział w sportowej rywalizacji.









